FORBIDDEN SOCIETY'S PAST GIGS
Pic
JANUARY '18
DECEMBER '17
NOVEMBER '17
THURSDAY
16
OCTOBER '17
SEPTEMBER '17
SATURDAY
16
AUGUST '17
JULY '17
JUNE '17
MAY '17
FRIDAY
12
APRIL '17
FRIDAY
21

Po dvou letech se vrací Forbidden Society Recordings labelová noc zpět do pražského Storm klubu s hlavním headlinerem, kterým je Audio. Myslím, že je asi zbytečný ho tady dlouze představovat, protože všichni víte o koho jde a že je to jeden z nejzásadnějších producentů v Drum & Bassu vůbec.
Poslední labelová noc, která proběhla v roce 2015 byla téměř vyprodaná a myslim, že nebudu sám, kdo na ní pořád rád vzpomíná. Když se sejdu s Audiem osobně, vždy na tu akci padne řeč a i pro něj to byla jedna z nejlepších akcí tady v tom klubu, kde zahrál skvělej set.
Nechci určitě nic opakovat a kopírovat sám sebe, kvalitních DNB akcí je kolem nás dost. Já tady můžu jen napsat, že do label nights dávám vždy veškerou svojí energii a není tomu jinak ani u lidí, kteří se na těch akci podílejí a budeme rádi, když nás dojdete podpořit.
Možná se pár z vás ptá proč Audio. Respektuju ho jako producenta, ale nejvíc ze všeho jako člověka, kterej mi dal dost cenných rad a pomohl mi. Jeho track 'Burn it Down', který vyšel na labelu v roce 2013 hraju dodnes. Příběh kolem toho setu už jsem ale několíkrát psal:)
Jako speciální host vystoupí náma všema známej Smack kterej na konci mýho setu se mnou dá pár tracků.
Jeho sety pro mě osobně jsou určitě jedny z nejlepších. Míchání ze 3 playerů, double dropy, propracovanej set do posledního detailu, je zážitek.
Na akci bude stánek s Forbidden Wear oblečením a hlavně spousty kvalitního DNB od A-Craye, Dirty Boye, Dexide a Shmid'áka (i když ten tomu zas naloží na konci klasicky:D)

Těšíme se na vás pekláci, pozvěte svoje kámoše a uvidíme se v robotím ringu !m!

MARCH '17
FEBRUARY '17
JANUARY '17
DECEMBER '16
SUNDAY
25
NOVEMBER '16
SATURDAY
26
OCTOBER '16
SATURDAY
22
SEPTEMBER '16
FRIDAY
16
FRIDAY
9
AUGUST '16
JULY '16
FRIDAY
29

➤ TICKETS
smarturl.it/LiROA2016TICKETS

➤ 2015 AFTERMOVIE
youtu.be/U8BA9f73TII

➤ LINE-UP & LABEL NIGHTS [see description]

➤ LET IT ROLL OPEN AIR 2016
☑ more than 220 names from across the D&B scene
☑ 8+ stages with custom made designs
☑ more than 530 kW of roaring sound
☑ visitors from 47+ countries
☑ rich fun day & night activities
☑ original festival merchandise
☑ luxury camping possibilities
☑ 30 minutes from Prague
☑ the most beautiful ladies :)

➤ UP-TO-DATE INFO
www.letitroll.cz // www.letitroll.eu

➤ LINE-UP & MORE TO COME [alphabetical order]
A-CRAY / AKOV / A.M.C / ANDY C / AGRESSOR BUNX / ANILE / AUDIO / B-COMPLEX / BENNY L / BLACK SUN EMPIRE / CAMO & KROOKED / CALYX & TEEBEE / CHASE & STATUS / CULTURE SHOCK / CURRENT VALUE / COPPA LIVE / CRITICAL SOUND SYSTEM FT EMPEROR & KASRA / CHANGING FACES / CRUK / DBRIDGE / DREAZZ / DIMENSION / DJ MARKY / ED RUSH & OPTICAL / ETHERWOOD / FABIO / FLECK / FRANKEE / FRED V & GRAFIX / FRICTION / HIGH CONTRAST / HUMANATURE / HYBRID / ICICLE / INSIDEINFO / JADE & MINDSCAPE / JUNE MILLER / JOHN B / KASPER / KENNY KEN / KEENO / KHRONOS / KRAKOTA / L 33 / LEVELA / LENZMAN / LOGISTICS / LONDON ELEKTRICITY / LSB / MACCA & LOZ CONTRERAS / MACHINE CODE / MACKY GEE / MADUK / MALAKY / MARK SYSTEM / MATRIX & FUTUREBOUND / MEFJUS / METRIK / MOB TACTICS / NICKY BLACKMARKET / NICKBEE / NEONLIGHT / NETSKY / NOISIA / OPTIV & BTK / PENDULUM / PHACE / PYTHIUS / QO & COMPUTERARTIST / RENE LAVICE / ROCKWELL / SATL / SHIMON / SIGNS / SILENCE GROOVE / SKEPTICAL / SMOOTH / SOLIGEN & TYPE 2 / STATE OF MIND / THE CLAMPS / THE PROTOTYPES / THE UPBEATS / TELEKINESIS / TREI / UNKNOWN ERROR / VOLATILE CYCLE / WHINEY / WILKINSON
HOSTED BY: COPPA / FAVA / INNATE MC / KRYPTOMEDIC / NUKLEAR / SP:MC

➤ LABEL NIGHTS
BLACKOUT / EATBRAIN / EXIT / FOKUZ / HOSPITALITY / MED SCHOOL / RAM NIGHT / ROUGH TEMPO / VIPER LIVE / NEUROFUNKGRID / NOISIA INVITES / BASS BEAST JUNGLE

➤ REPRESENTS NIGHT & MORE STAGES TBA

JUNE '16
SATURDAY
11
MAY '16
FRIDAY
27
SATURDAY
21
APRIL '16
FEBRUARY '16
JANUARY '16
DECEMBER '15
NOVEMBER '15
SATURDAY
21
Showtime: 00:00
OCTOBER '15
SATURDAY
31
FRIDAY
16

5 Years of Forbidden Society Recordings Belgium w/ Counterstrike / Katharsys / Sinister Souls / Freqax / Appoloud / Forbidden Society

FRIDAY
2

✖ SPECIAL ANNIVERSARY LINE UP ✖

★ Hallucinator (IT) b2b Forbidden Society (CZ) b2b Katharsys (FR) feat. Smack (CZ) [Exclusive 2 hour B3B set only for this event!!!] ★

SEPTEMBER '15
SATURDAY
5
AUGUST '15
WEDNESDAY
5
JULY '15
SATURDAY
18
JUNE '15
MAY '15
SATURDAY
30

Forbidden Society Recordings Label Night Tokyo w/ Counterstrike & Forbidden Society

APRIL '15
MARCH '15
FEBRUARY '15
SATURDAY
28
SATURDAY
21
JANUARY '15
DECEMBER '14
NOVEMBER '14
WEDNESDAY
26

20:00 - 21:00 Rozhovor
21:00 - 22:00 Dj MIx

FRIDAY
21
OCTOBER '14
FRIDAY
31

State Of Mind, BTK, Raiden, DC Breaks, Forbidden Society

SATURDAY
25